1 / 2
NIVA VO PRILEP
100 МКД
Цената не е фиксна
28.01.2022 22:18

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

17000 m²

Тип на земјиште:

Останато

NIVA VO PRILEP MESTO CARDAK NAD MARKO CESHMA NIVATA E 17000 M2
SLOBODAN 078232175

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Slobodan
Потврден огласувач
070/ 232 - 175
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам