1 / 5
ODLICNA BATERIJA ZA ACER ASPIRE G serija
1.200 МКД
Цената не е фиксна
16.09.2022 20:45

Куманово / Куманово

Prodavam baterija od acer aspire 5750G baterija drzi 2 i pol sati. Imam i polnac ,dvd, zvucnici i kapaci cenite se po dogovor Site zaedno 3200 den. tel. za kontakt.078827888

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Останато

Се продава од:

Iso
Потврден огласувач
070813428
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам