Logo

Sony Vaio VGP-PRTX1 Port Replicator i adapter

Број на оглас: 2824502 | Објавен на: 15.10.2019, 15:11
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Производител: Sony

Xaрд диск HDD: 2 TB

РАМ Меморија: 8 GB

Модел на процесор: Intel Core i7

Тип на хaрд диск: SSD

Големина на екран: 15 - 16 инчи

Цена: 1.500 МКД
3.500 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Вид на оглас: Се продава


Prodavam nov Sony Vaio VGP-PRTX1 i VGP-PRZ1 Port Replicator / Docking Station, i adapter 16V 4A.

  Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

  Јован

Потврден огласувач