Logo

KUKJA VO MADZARI

Број на оглас: 2824662 | Објавен на: 21.08.2019, 11:25
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Број на соби: 4

Квадратура: 125 m²

Број на спратови: Приземје

Греење: Струја

Дворна површина: 1080 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Стара

Опрема: Наместен

Година на градба: 66

Година на реновирање: 85

Број на балкони: 2 Балкони

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 4 Паркинг места

Ориентација: Север

Адреса: Ul 2

Цена: 1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Ogromen dvor dukjan , podrumi i parking mesta , mirno za familija . IMFORMACIIII NA BROJOT ;
070-510-448 070-510-448 070-510-448

  Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

  Мирче

Потврден огласувач