Logo

Prod.ford puma 900 evra

Број на оглас: 2824871 | Објавен на: 16.05.2019, 13:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Puma

Година: 1999

Гориво: Бензин

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2018

Сила на моторот: 92 kw / 125 ks

Цена: 850 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prod FORD PUMA 1999GOD 900 EVRA TEL.070 208 986

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 dejan

Потврден огласувач