Logo

Ducati 749

Број на оглас: 2827650 | Објавен на: 20.03.2019, 07:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ducati

Вид: Спортски

Година: 2005

Модел: 749

Километри: 10000

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


Dukati 749 .r testastera
2005 god mk tabli.
registriran do 03 mesec 2019
So orginal 13000km.
Motorot e fabrika.
Mozi zamena
Motorot e besprekoren..
ne e farban , ne e pagan
fabricka boja.
donesen od kanada....

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 никола

Потврден огласувач