Logo

zmaj 132 mozi zamena

Број на оглас: 2830447 | Објавен на: 15.06.2019, 00:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.500 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Комбајни

Вид на оглас: Се продава


zmaj 132 bunkerasi vo ispravna sostojba spremni za zetva mozi zamena za kola

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 filip

Потврден огласувач