Logo

Prodavam Graco korpa za bebe

Број на оглас: 2836999 | Објавен на: 17.05.2019, 15:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
2.500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Детски колички

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Graco korpa za bebe
Kontakt telefon: 078/452-594

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 Ljupka

Потврден огласувач