Logo

prodavam prekrivaci za trosed, dvosed i fotelja

Број на оглас: 2837622 | Објавен на: 14.05.2019, 20:05
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 800 МКД

Категорија: Дом и Градина / Домашен текстил и Завеси / Прекривачи

Вид на оглас: Се продава


Prodavam 3 prekrivaci za trosed dvosed i fotelja so dimenzii
196*158
126*145
65*149

  Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

  borkica