1 / 2
Spalna Soba Lezaj
12.000 МКД
Цената е фиксна
07.05.2022 13:48

Прилеп / Прилеп

Se prodava lezaj od spalna soba so dve jogi so nadgradba. Dimenzii 1.90m na 1.90m. Dolzinata na nadgradbata i fiokite e 3m.
Proizvodstvo na "Meblo" - Slovenija.

Telefon za kontakt 070 433 465
tel. 070 433 465

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Комплетна спална соба

Се продава од:

aaaaa
Потврден огласувач
070000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам