1 / 3
Gradezna limarija
7 €
26.04.2019 17:50

Сопиште / Скопје

Izrabotuvam gradezna limarija pokrivanje patosiranje opsivanje oluci opsivki veterlasni saniranje na krovovi

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Опрема за градежништво

Се продава од:

Dragi
Skopje
Потврден огласувач
070942713
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам