Logo

Ford Transit 2.2 tdci

Број на оглас: 2839769 | Објавен на: 22.07.2018, 19:22
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


Ford transit 2.2 tdci 2007 god so klima redovno servisirano poveke info na 077 607 345

  Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

  Miki