Logo

Vibrator :se I Z D A V A

Број на оглас: 2840713 | Објавен на: 16.02.2020, 14:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.000 МКД

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Градежни машини

Вид на оглас: Се продава


IZDAVAM vibrator za vibriranje na:
Temeli
Cokle
Stubovi
Tregeri
Skala
Ploca i slicno

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач