Logo

Балсамико оцет ДОМАШЕН

Број на оглас: 2841650 | Објавен на: 18.11.2019, 21:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 300 МКД

Категорија: Храна и готвење / Здрава храна - Мед

Вид на оглас: Се продава


Балсамико оцет подготвен по домашен рецепт со органски производи од сопствено производство.
За производот гарантирано домашно производство. Оцетот е пакуван во 1л стаклени шишиња.

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Roberto