Logo

Dynacord

Број на оглас: 2842262 | Објавен на: 23.03.2019, 10:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Озвучување

Вид на оглас: Се продава


Prodavam dynacord forum line 4basovi i dve sateliti vnatre imat b&c!
Po hitnoo

 Дебар    Општина: Дебар

Прати Е-Маил

 lindi

Потврден огласувач