Logo

Reno-Renault kango za delovi

Број на оглас: 2842313 | Објавен на: 28.01.2019, 22:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Kangoo

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 140000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2018

Сила на моторот: 44 kw / 60 ks

Цена: 11 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se sto vi treba ima

 Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

 Sasko