Logo

Се продава спрат и приземје од куќа

Број на оглас: 2843650 | Објавен на: 12.02.2019, 19:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 5

Квадратура: 100 m²

Број на спратови: 1 спрат

Греење: Дрва

Дворна површина: 115 m²

Тип на домот: Двo-семејна куќа

Состојба: Стара

Опрема: Полу наместен

Година на градба: 1980

Број на балкони: 3 Балкони

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Гаража

Ориентација: Запад

Адреса: /

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Се продава прв спрат и дел од приземје со подрум -во куќа тврда градба.
1-от спрат содржи 5 соби, 1купатило и 3 балкони (100м2)
Во делот од приземјето има подрум,тоалет
и една соба.
Дворно место -115м2
Цена по договор.
Информации на тел: 075-551-975

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Mirjana

Потврден огласувач