Logo

Strafilica germanska 12v

Број на оглас: 2844894 | Објавен на: 22.02.2019, 16:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 5 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Металургија и Преработка на Метали

Вид на оглас: Се продава


Strafilicata e kompletna so polnac so metalen futer polnacot e aftomatski

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 STOLE

Потврден огласувач