Logo

Mreza tripati pocinkuvana

Број на оглас: 2853802 | Објавен на: 14.10.2019, 20:09
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 150 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Oдгледување на животни

Вид на оглас: Се продава


Mrezata e vo parcinja 100cm. × 39cm.
Kockite se 9mm × 9mm
Debelinata na zicata e okolu 0.7mm
Imam 20 broja
Mrezata e nova ne e upotrebuvana samo e secena na parcinja.
Tri pati pocinkuvana
Tel. 070 522 504

  Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

  gorge nakov

Потврден огласувач