Logo

Се продава плац за градба

Број на оглас: 2855961 | Објавен на: 11.04.2019, 12:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 750 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Плац од 750 m2 со маркица за градба. Плацот се наоѓа спрема градскиот стадион. Цена по договор

 Крива Паланка    Општина: Крива Паланка

Прати Е-Маил

 Pedo

Потврден огласувач