Logo

CARTIER француски часовник

Број на оглас: 2856366 | Објавен на: 14.01.2019, 13:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.300 МКД

Категорија: Часовници и Накит / Часовници / Машки / Луксузни Часовници

Вид на оглас: Се продава


Часовникот е нов, француски бренд на часовник. Со кожена каишка, водоотпорен, покажува дата и сите стрелки се исправни и работат, најмалата црвена стрелка ги брои секундите. + следува кутија.

 Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

 Е