Logo

Kolicka za bliznaci "CAM"

Број на оглас: 2856858 | Објавен на: 15.05.2019, 18:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.000 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Детски колички

Вид на оглас: Се продава


Se prodava kolicka za bliznaci "CAM" stara pomalku od dve godini.
Kontakt telefon 072 252 901.
Darko

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 Darko

Потврден огласувач