Logo

Kolicka transporter +cador i prekrivka

Број на оглас: 2857078 | Објавен на: 17.05.2019, 09:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 55 €

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Детски колички

Вид на оглас: Се продава


se podava kolicka koristena 4 meseci ori komplet so transporter prekrivka caror i tasna

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 XXX

Потврден огласувач