Logo

DELOVI ZA RENAULT-RENO CLIO

Број на оглас: 2857659 | Објавен на: 23.08.2019, 11:03
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Renault

Модел: Clio

Година: 1992

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Зелена

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 01.2017

Сила на моторот: 57 kw / 77 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam renault reno clio 1.4 energi so pet vrati vo delovi.Kolata e kompletna i moze da se proba .Ceni pristapni po dogovor moze i nasa montaza kolata ima i plinski ured Kupuvam klio so zariban motor

  Крива Паланка    Општина: Крива Паланка

Прати Е-Маил

  Dragan

Потврден огласувач