Logo

Продавам нов неотпакуван ТАРКЕТ Танго OAK BRIGHT

Број на оглас: 2858272 | Објавен на: 19.08.2019, 09:02
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 4.000 МКД

Категорија: Дом и Градина / Подна облога / Останато

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Нов неотпакуван таркет Танго OAK BRIGHT (светол даб).
вкупно два пакета, заедно се 2.4 метри квадратни. во прилог е и фактурата, купен е 2900 ден за 1 метар квадратен.

  Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

  Srgjan

Потврден огласувач