Se prodava deloven objekt Dukan
1 €
13.08.2022 18:48

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

40 m²

Спрат:

2

Греење:

Нема

Prodavam deloven objekt,legaliziran so imoten list.Se naoga na ul Orde Chopela do Jugomebel.Dujkanot e na dve nivoa,Dolniot del e 16m2,a gorniot 24m2i e na dve ulici.Cenata e samo 500e od m2

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се продава од:

Zlatko
Потврден огласувач
075263997
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам