Logo

Televizor / antikvitet / TV

Број на оглас: 2860122 | Објавен на: 13.10.2019, 18:36
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1.500 МКД

Категорија: Антиквитети, Уметност, Колекц. / Технологија и опрема

Вид на оглас: Се продава


Televizor antikvitet crno bel, ispraven

  Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

  Robert

Потврден огласувач