Logo

MASINA ZA SUSENJE ALISTA

Број на оглас: 2860616 | Објавен на: 09.12.2018, 12:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 9.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Машини за сушење

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Masinata e donesena od Germania mnogu dobra sostojba kako nova,imam dve i zatoa ja prodavam tel:078/823-000
moze i zamena za Skuter ili dr.

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 Dalibor