Logo

Komoda hrast

Број на оглас: 2863440 | Објавен на: 10.12.2019, 20:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 600 €
Цената е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Витрини и Комоди

Вид на оглас: Се продава


Komoda so svetla hrast

 Скопје    Општина:Аеродром

Прати Е-Маил

 vlatko

Потврден огласувач