Logo

Se prodavaat polici

Број на оглас: 2864361 | Објавен на: 17.07.2020, 19:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Полици и Места за складирање

Вид на оглас: Се продава


Policite se izraboteni od zelezni profili i oplemeneta iverica i pogodni se za prodavnica,mehanicarska rabotilnica,podrumska prostorija i sl.

 Свети Николе    Општина:Свети Николе

Прати Е-Маил

 Mite

Потврден огласувач