Logo

Peugeot 307

Број на оглас: 2864848 | Објавен на: 03.04.2019, 23:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 307

Година: 2005

Гориво: Бензин

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Кабриолети

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2018

Сила на моторот: 134 kw / 182 ks

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Peugeot 307 CC 2.0 benzin,
kabriolet so tvrd pokriv, uvezeno od Shvajcarija vo 2016, vo besprekorna sostojba so full oprema:
avtomatska klima,
senzori za parkiranje,
tempomat,
bord kompjuter,
Blaupunkt radio,
ESP sistem protiv prolizguvanje,
pola koza/pola platno sedista
18" corniche bandazi
Nexen gumi 225/45

Cena po dogovor

 Orce