1 / 12
Se izdava namesten stan Tabana 60m2
300 €
Цената е фиксна
28.11.2022 12:33

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

2

Квадратура:

60 m²

Греење:

Струја

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Луксузен

Лифт:

Не

Година на реновирање:

2017

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Tabana

Se izdava namesten stan vo zelenite zgradi Tabana/Gokdere. Stanot e kompletno opremen so mebel, LCD TV 37", surround system, inverter klima ured, kujna so komplet pribor, kupatilo, spalna, alarmen sistem, domofon, kablovska TV i internet, parking.

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

I
Потврден огласувач
070 235 168
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам