Logo

Detska kola so akumulator

Број на оглас: 2866223 | Објавен на: 02.07.2019, 13:22
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 3.600 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Бебешки /Детски Играчки

Вид на оглас: Се продава


Se prodava detska kola so akumulator na polnenje.
TEL:075 200 166 kolata e kako nova slikata e losa so prasina hahaa

  Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

  ivona

Потврден огласувач