Logo

ДАРМА ДОМА издава нов 3_собен стан во Капиштец !

Број на оглас: 2866479 | Објавен на: 09.10.2019, 17:06
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 65 m²

Греење: Централно

Спрат: 1 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Наместен

Лифт: Не

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: Нема

Ориентација: Исток

Цена: 300 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


ДАРМА ДОМА издава нов стан во Капиштец, кај Министерство за Економија. поседува 65 м2,3 соби, наместен со понов мебел, нова засебна КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина ,КЛИМА,паркинг. вселив веднаш....

цена-300 ЕВРА
шифра 18195

контакт тел: 078/219-508

Погледнете ја целосната понуда на имоти на нашата web страна www.darmadoma.com.mk
e-mail: darmadom.info@gmail.com https://www.facebook.com/RealEstateDarmaDomaSkopje

Огласи од: REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА

REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА

Бул.Партизански Одреди 82,лок.11 Т.Ц. АНТИКО
Карпош, Скопје

Станете Премиум член

  Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

  REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА

Потврден огласувач