Logo

sony cd player cdp-195 vo odicna sostojba

Број на оглас: 2867109 | Објавен на: 12.02.2019, 10:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 40 €
Цената е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

Вид на оглас: Се продава


cd to e vo odlicna sostojba bez nikakvi zameni koj ne razbira neka nevrti i neka nezamara

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 sa