Logo

Lozje

Број на оглас: 2868182 | Објавен на: 12.02.2019, 15:36
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Квадратура: 3000 m²

Тип на земјиште: Земјоделско

Цена: 3.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


lozje sorta Kardinal pod voda vo mesnosta Krushje - selo Marena

  Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

  Vasko