Logo

Audio Stage Box Multicore Proel EBN 1604

Број на оглас: 2868773 | Објавен на: 14.05.2020, 02:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 200 €
Цената е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Озвучување

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Ganc nov neotpakovan multicore audio stage box 16/4
Orginalen prozivod kupen od italija, donesen po greska se prodava po reklamna cena

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 Ljupco Hi-Fi*Meta-Audio

Потврден огласувач