Logo

Avtopojacalo BLAUPUNKT GTA 4 special ORIGINAL!

Број на оглас: 2870921 | Објавен на: 14.05.2020, 02:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.000 МКД
Цената е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Вид на оглас: Се продава


Se Prodava Avtopojacalo BLAUPUNKT 760 W
Raboti po izbor na vasiot avtomobil - 4/3/2 kanali
i toa perfektno MOSFET Power Amplifer nova tehnologija so vrvni performanci.

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 Ljupco Hi-Fi*Meta-Audio

Потврден огласувач