Logo

Se prodavaat dva lustera

Број на оглас: 2871800 | Објавен на: 22.07.2019, 22:11
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: По Договор

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / Лустери

Вид на оглас: Се продава


Se prodava luster, dobro socuvan. Povolno. Telefon za kontakt 078215337

  Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

  -

Потврден огласувач