Logo

kompleten akvarium 3 аквариуми

Број на оглас: 2874539 | Објавен на: 17.06.2019, 19:21
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 10.650 МКД

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Риби и Акваристика

Вид на оглас: Се продава


комплетен аквариум

димензии должина80 жирина 30.5 висина46.5
капак висина 15цм
дебелина на стакло 6 ка -
вантрешен изработен оквир
песок
пумпа 800 л на час
греач 200 W
електронски термометар
тајмер за осветлување
песок во аквариумот декорација
постоље за аквариумот со две иверици заоблени како на сликите + два аквариуми со капак

греац
аквариум
термометар
капак + додатоци
тајмер
постолје
иверици
декорација во аквариум

за подигнување ќе мора лично да дојдите и да го подигнете поради габаритноста тоа е неопходно .

  Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

  Robert

Потврден огласувач