1 / 2
far za skuter truva 150
700 МКД
Цената е фиксна
04.08.2022 17:27

Кочани / Кочани

Prodavam poloven far za kineski skuter truva-fosti150cc farot e zdrav 700denari.

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Резервни делови / Осветлување

Се продава од:

Vesko
Потврден огласувач
078390101
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам