Logo

LIVADA ЛИВАДА OD 7200 M.KV. NA PATOT ZA S.SMILEVO

Број на оглас: 2878021 | Објавен на: 26.02.2019, 22:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 7200 m²

Тип на земјиште: Останато

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


LIVADA SE NAOGA VEDNASH DO PATOT POMEGU SELATA UTOVO I OBEDNIK MNOGU POGODNA ZA OBRABOTLIVO ZEMJISHTE.IL.103 KP.345/0, OPSHTINA S.UTOVO.
TEL. 076 495 979.

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 nikolce

Потврден огласувач