Logo

Golf 4 1.9tdi delovi

Број на оглас: 2878355 | Објавен на: 24.07.2019, 17:08
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црвена

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 05.2017

Сила на моторот: 81 kw / 110 ks

Цена: 123 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se do posledno stravce

  Демир Хисар

Прати Е-Маил

  Igor

Потврден огласувач