Plac vo Pripor
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

18.04.2022 08:09

Кисела Вода / Скопје

Квадратура:

4000 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Prodavam plac vo pripor kaj posledna 24ka.. 4.000 m2..zemjishteto e dellivo na 6 dela po okolu 660m2 ..cena po dogovor
poveke informacii na telefon: 078 387 556

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Kontakt
Потврден огласувач
078387556
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам