Logo

aluminski bandashi 15" 5×112mm

Број на оглас: 2881254 | Објавен на: 24.07.2019, 19:47
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 2.000 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat 3 aluminski bandashi 15" 5×112mm
Cena po 2000den.
Lice za kontakt Mende 071294210

  Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

  VALENTINA

Потврден огласувач