1 / 3
Odlicen Hyndai
735 €
Цената е фиксна
30.03.2023 02:50

Прилеп / Прилеп

Марка:

Hyundai

Модел:

Pony

Година:

1994

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Зелена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2022

Сила на моторот:

44 kw / 60 ks

Kласа на емисија:

Останато

SE PRODAVA ODLICNO SOCUVAN AVTOMOBIL
PRVA FARBA OD PRV GAZDA
PLIN ATESTIRAN
MOTOR ODLICEN
CENTRALNO ZAKLUCUVANJE SO ALARM
ENTERIER ODLICNO SOCUVAN
KOLATA E STEGNATA I SERVISIRANA
KOLATA E REGISTRIRANA DO 05.11.2020 g.

MOZE ZAMENA SO PONOVO VOZILO PO MOZNOS KARAVAN I SO REALNA CENA

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Doce
Kej 9 ti Septemvri br 36
Потврден огласувач
070208647
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам