1 / 4
SE . PRODAVA niva za vikendici
2 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

22.09.2021 20:50

Ранковце / Крива Паланка

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

14738 m²

Тип на земјиште:

Градежно

se prodava niva sumai livada se na edno mesto so mnogu jak izvor voda blisku ima i struja 3 4 kilometri od asvalt zemjisteto e podeleno na5 parceli ama vo edno e za koplet ima popust ima i bukova suma vo nego nekade okolu 2000 kvadrati

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Stole
Потврден огласувач
075 270 430
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам