Logo

PEUGEOT 407 2.7HDI BI TURBO NA DELOVI

Број на оглас: 2885621 | Објавен на: 25.04.2019, 08:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


PEUGEOT 407 2.7HDI BI TURBO V6 204KS
NA DELOVI AVTOMATIK FULL OPREMA
TEL
075 646 646

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 MM-AUTO (претпријатие)

Потврден огласувач