Logo

Dacia duster 1.6i 2010 god

Број на оглас: 2886373 | Објавен на: 16.02.2020, 18:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Dacija

Модел: Друг модел

Година: 2010

Гориво: Бензин

Километри: 90000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Златна

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 11.2018

Сила на моторот: 84 kw / 114 ks

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Dacia duster 1.6i benzin 2010 god vo odlicna sostojba na bg tabli cena po dogovor info.tel.070310399

 Кочани    Општина:Кочани

Прати Е-Маил

 Davor

Потврден огласувач