Logo

Astra kabriolet

Број на оглас: 2886535 | Објавен на: 26.03.2019, 09:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 2002

Гориво: Бензин

Километри: 130000

Менувач: Рачен

Каросерија: Кабриолети

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2019

Сила на моторот: 108 kw / 147 ks

Цена: 2.850 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Opel astra kabriolet 2.2 benzin 147ks 4 cilindri koža....tempomat....grejachi vo sedišta elektriki...dva para gumi,dva klucha servisna knishka,registrirana ispravna 100%.uvezena od CH.realni 130 000km.
Zamena moze za pomala

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Jovica

Потврден огласувач